Energy-Mu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Energy-Mu
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 r3.ownere citete asta!

In jos 
+4
Osiris
energy
Scorpy
Vampir
8 participan?i
AutorMesaj
Vampir
Incepator
Incepator
Vampir


Mesaje : 4
Data de înscriere : 24/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 7:04 am

man..ce parere ai dspr mn?am vro sansa la admin?ios cunoscut..pe maj.serv.pe majoritatea am avut admin..si nu iam dezamagit..care facea drop..d/c..care injura ban 1 zi..care facea pk admin ban 3 zile..care facea pk arena ban 5 zile..care injura admin..nu mai zis..d/c si ban lol! Razz ..hai pace






tot respectu pt admini! cheers Razz king

___________________________________
Sus In jos
Scorpy
Admin
Admin



Mesaje : 35
Data de înscriere : 19/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 11:21 am

Vampir si u crezi k tot mudex`ul inseamna numai ban ? yo orikum nu te cunosc si sa stii k am jucat pe multe srvere ... dk ai spune numele pe care ai avut admin ... dk ai avut admin pe hellentry| evilflames ( e acelasi ) meriti sa iei admin si aici ......... si totusi nu sunt eu cel care ia decizia Razz

Edit : eu iti urez bft
Edit2 : si imi place de tn iti faci reclama peste tot ( aproape ) Laughing .... nuj ... acuma am vzt k ai jucat pe linkmania .. etc .. dk ai avut admin pe linkmania s`ar putea sa ai idei de eventuri si multe altele ... momentan asteapta sa vina energy ... si ar trbui sa te apuci sa joci pe server ... k nu te`am prea vzt dk ai acelasi nume k pe forum
Sus In jos
energy
Admin
Admin



Mesaje : 22
Data de înscriere : 18/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: sal   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 6:36 pm

hmmm ma gandesc sa mai bagam un admin da ne trebe un admin care se steie pun pe server adika cred ca totusi o sa fac un program pentru fiecare Admin sau GM de pe server deci ma mai gandesc da oricum trebe sa dai o proba care dureaza cam 3 sau 4 zile vad eu Wink
Sus In jos
Osiris
Incepator
Incepator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 9:14 pm

nu ma intelegeti gresit...eu nu am nimic cu vampiru...dar eu sunt on pe server aproape toata ziua shi abia k il vad...pot sa spun k intr-o singura zi l-am vazut...s-ar putea sa ma insel dar nah..

R3spect pt admini:)
Sus In jos
goroSM
Admin
Admin
goroSM


Mesaje : 62
Data de înscriere : 18/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 12:36 pm

Gata cu atat respect daca suntem admini nu inseamna ca sunt Regi din contra noi trebuie sa va respctam pe voi sa va ascultam sugesti/propuneri sa facem eventuri.
Sus In jos
https://energymu.forumgratuit.ro
Kiduu
Incepator
Incepator
Kiduu


Mesaje : 47
Data de înscriere : 19/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 12:42 pm

dak nu va suparati as vrea sa dau si eo o prb si sa stiti ca imi pare rau pt ce am fakut si regret nespus...depinde ca intelegeti voi....
Va multumesc pt intelegere:D
Sus In jos
goroSM
Admin
Admin
goroSM


Mesaje : 62
Data de înscriere : 18/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 12:49 pm

Kiduu cu privire la Banul de 3 zile sper sa fi baiatu cinstit pe car il stiu
Exclamation Cu privire la aceasta problema banu va fi scos azi 25.06.2008 la ora 20.00
Sus In jos
https://energymu.forumgratuit.ro
Kiduu
Incepator
Incepator
Kiduu


Mesaje : 47
Data de înscriere : 19/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 2:11 pm

multumesc mult si imi pare sinec rau pt ce am facut imi pare sncer rau...
Sus In jos
ryuzaki
Incepator
Incepator
ryuzaki


Mesaje : 32
Data de înscriere : 19/06/2008
Localizare : still on earth...but not for long...

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 8:40 pm

Da cred k l'am vazut p Vampir p mudex si muspectrum...nuj ce fel de adm e k nu prea'l prindeam k nu intram des...da as vrea sa aflu Wink

P.S.:Da' de mn ce parere aveti am sanse la admin?Wink m'as pricepe Wink
Sus In jos
http://sakura.heavenforum.com/
Kiduu
Incepator
Incepator
Kiduu


Mesaje : 47
Data de înscriere : 19/06/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 9:55 am

pot fii eo acel admin:Dpls:D
Sus In jos
R3g3lePLay
Incepator
Incepator
R3g3lePLay


Mesaje : 6
Data de înscriere : 30/08/2008

r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 3:07 pm

Nush.....si eu stiu foarte multe despre mu deaceea am fost si eu pe 4 srv admin.....dar nu aste e problema.....eu propun sa se faca un concurs de intrebari sau cam asa cv prin care sa se verifice fiecare plaier (care doreste admin),,..,, asa vom vedea cu adevarat meritul acelui PLAYER Wink




cheers Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





r3.ownere citete asta! Empty
MesajSubiect: Re: r3.ownere citete asta!   r3.ownere citete asta! Icon_minitime

Sus In jos
 
r3.ownere citete asta!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Energy-Mu :: Energy-Mu Player :: Probleme-
Mergi direct la: